Konkurs bezpieczeństwo

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze czasy niosą za sobą wiele zagrożeń i niebezpieczeństw. Aby przedszkolaki  żyły w poczuciu radości i beztroskiego dzieciństwa, musimy nauczyć je oceniać okoliczności i elementy niebezpiecznych sytuacji, odpowiedniego reagowania w razie zagrożenia, uczyć je jak być przezornym i ostrożnym.

W naszym przedszkolu dzieci uczą się bezpiecznych zachowań, a swoją wiedzę dotyczącą tegoż właśnie tematu, potrafią wyrazić między innymi w swoich pracach plastycznych.

Miło nam poinformować, że dostrzeżono i nagrodzono prace  naszych przedszkolaków w

Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

"Maluchy, średniaki i starszaki, to bezpieczne przedszkolaki"

zorganizowanym w kwietniu 2013r przez Przedszkole Publiczne nr 19  w Radomiu

W kategorii wiekowej 4 – latki spośród wielu wspaniałych prac dzieci z całej Polski,

komisja konkursowa składająca się ze specjalistów zajmujących się problematyką bezpieczeństwa nagrodziła:

I miejscem oraz Wyróżnieniem Specjalnym Straży Pożarnej

pracę Olka R z grupy III

wykonaną pod kierunkiem pań Renaty Piwowarskiej i Moniki Wentykier

III miejscem i Wyróżnieniem Specjalnym Straży Miejskiej

pracęmMikołaja M z grupy IV

wykonaną pod kierunkiem pań Ewy Lisiak i Dominiki Zasępy.

Chłopcom serdecznie gratulujemy !!!

A to nagrodzone prace