Jesteś tutaj: Start

Witamy na stronie internetowej

Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 86 w Warszawie

ul. Krupnicza 3

Znajdziecie tu Państwo niezbędne informacje o naszym przedszkolu, aktualne komunikaty dla rodziców,

filmy i linki do artykułów i galerii o naszym przedszkolu na innych portalach.

kliknij

Przetarg na dostarczanie posiłków

2014-11-21

Akcja Psia Paczka

2014-11-18

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję

Psia Paczka

Nasze przedszkole już od czterech lat organizuje zbiórkę rzeczy dla

Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie.

Poprzez nasze działanie zachęcamy do troski oraz pomocy opuszczonym i porzuconym zwierzętom.

Prosimy Państwa o przyniesienie jakiegokolwiek daru, mogą to być niepotrzebne w Państwa domach:

Koce, stare zmiany pościelowe, ręczniki, kosze, legowiska, kołnierze pooperacyjne (wszystkie rozmiary), miski, kuwety, smycze, obroże, kagańce, szczotki do czesania, bawełniane obrusy itp.

Przyda się także każda nawet najmniejsza paczka suchej karmy czy konserwy (tylko dla psów).

Środki czystości: np. płyny do mycia naczyń, gąbki, druciaki, rękawiczki, ręczniki papierowe itp.

Akcja trwa w dniach

17.11.2014r. - 05.12.2014r.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do naszej akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych zwierząt.