Ulubiona zabawka z dzieciństwa?

ankieta koniec
Poniedziałek, 2014-04-21
Imieniny:Jarosława, Konrada

Dzień Dziecka w przedszkolu

Jesteś tu: » Strona startowa » Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka w przedszkolu

01.06.2010  w przedszkolu odbył się dzień sportu.

W Dniu Dziecka w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia sportowe pod hasłem „Ćwiczyć każdy może".

Po rozgrzewce, która odbyła się przy zabawie ruchowej  „Głowa, ramiona, kolana.."  Przedszkolaki przystąpiły do prawdziwej sportowej rywalizacji. Dzieci dzielnie uczestniczyły w zawodach. Odbyło się wiele trudnych i wymagających dużej wytrwałości konkurencji sportowych. Były skoki w workach, rzuty do celu, bieg z piłeczkami, tor przeszkód itp. Rywalizacji sportowej towarzyszył głośny doping uczestników i nauczycielek. Zawody  zakończyły się o godz. 11.30 uroczystym wręczeniem medali i nagród wszystkim przedszkolakom. Mali sportowcy bardzo poważnie potraktowali zawody sportowe i bardzo chętnie z wielkim poświęceniem w nich uczestniczyli wszyscy spisali sie "na medal".

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo